IMG_3090_edited.jpg

Hei!

Mina olen Getxel. Või noh, minu päris nimi on Gethel, aga kui ma sellenimelist Instagrami kasutajat kunagi luua tahtsin, oli see nimi võetud ja ma pidin midagi loovat välja mõtlema. Kuna minus on natukene slaavi verd ja vene keel suus, tundus äge mõte vahetada "H" välja venekeelse variandi ehk "X" vastu. Ja nii sündis GETXEL ja see on tänaseks mulle külge jäänud.

Mulle meeldivad värske taimne toit, värsked mahlad, jääkohv, pusled, ristsõnad, jooga, matkamine, suvi ja hästi mitu asja veel. Ma proovin elada nii, et loodusel oleks kena olla, hoida inimesi ja loomi ning jälgida, et mina ise oleksin kõige selle keskel õnnelik. Austa ennast, teisi ja planeeti Maa. Minu arust ülim mõte, mille järgi elada.

 

Ma kirjutan blogis oma (jätkusuutlikust) eluviisist. Pajatan kogemuslugusid. Jagan tagasiside nullkulu toodetele. Panen kirja (täis)taimseid retsepte. Või käin end lihtsalt välja elamas ja mõtteid jagamas.

Lisaks on mul YouTube kanal, kus on erinevad videosarjad, kus räägin elulistel teemadel oma elukaaslase Lauriga, mõlgutan mõtteid monoloogi pidades ja jagan igapäevaelu tegemisi. Mõningaid neist on võimalik kuulata ka audioversioonina.

Igal juhul ma loodan, et mu leht pakub sulle mõnusat ajaviidet ja äratundmisrõõmu ning võib-olla ka õpid midagi uut. 

 

Päikest!

Jäta siia oma andmed ja ma annan Sulle teada, kui midagi uut postitan