top of page
IMG_0314 2.jpg

Tsauki-tsau!

Mina olen Getxel. Või noh, minu päris nimi on Gethel, aga kui ma sellenimelist Instagrami kasutajat kunagi luua tahtsin, oli see nimi võetud ja ma pidin midagi loovat välja mõtlema. Kuna minus on natukene slaavi verd ja vene keel suus, tundus äge mõte vahetada "H" välja venekeelse variandi ehk "X" vastu. Ja nii sündis GETXEL ja see on tänaseks mulle külge jäänud.

Mulle meeldivad külluslik taimne toit, värsked mahlad, hommikukohv, pusled, legod, jooga, matkamine, suvi ja hästi mitu asja veel. Ma proovin elada nii, et loodusel oleks kena olla, hoida inimesi ja loomi ning jälgida, et mina ise oleksin kõige selle keskel õnnelik. Austa ennast, teisi ja planeeti Maa. Minu arust ülim mõte, mille järgi elada.

 

Ma kirjutan blogis oma igapäevaelust. Pajatan kogemuslugusid. Jagan jätkusuutlike toodete tagasiside. Panen kirja (täis)taimseid retsepte. Muljetan emaksolemisest. Või käin end lihtsalt välja elamas ja mõtteid jagamas.

Lisaks on mul YouTube kanal, kus on erinevad videosarjad, kus räägin elulistel teemadel oma abikaasa Lauriga, mõlgutan mõtteid monoloogi pidades ja jagan igapäevaelu tegemisi.

Koos Lauriga on meil veel ka kodu renoveerimise kanal Kodukootud kodu, mille sisu on leitav nii Instagramis kui ka YouTube'is.

Igal juhul ma loodan, et mu leht pakub Sulle mõnusat ajaviidet ja äratundmisrõõmu ning võib-olla ka õpid midagi uut. 

 

Päikest!

bottom of page